Пoвнa кaniтyляція рф! Нiякoгo бiльшe нaстyny. Дuвo на фрoнтi – пoвнa noрaзкa Крeмля! Дaту нaзвaнo, neрeмoжeмo

0

РФ вже зазнає стратегічної поразки у війні і все рухається до катастрофи для неї на фронті.

Військовий аналітик, полковник Петро Черник розповів про наявність на фронті ознак того, що в кінці травня-на початку літа Росія може зазнати поразки у війні проти України. Про це Черник розповів в інтерв’ю ТСН.ua.

Так, полковник погодився з прогнозом очільника української розвідки Кирила Буданова про те, що війна може завершитись у кінці весни.

Росія зазнає стратегічної поразки і не знає, як вийти із цієї катастрофи, яка на неї насувається. Але разом з тим маємо пам’ятати, що будь-які тиранічні режими, які починають такі війни, усвідомлюють, що після поразки, найімовірніше, вони загинуть. Путін це також прекрасно усвідомлює. Тому на мій погляд, видихати нам ще зарано. Чи складуться передумови для катастрофи (РФ – ред.) на кінець травня-початок літа? Цілком можливо. Все туди рухається”, – розповів військовий аналітик.

Водночас він попередив, що перемога буде дуже важкою для України.

“У Нікколо Макіавеллі є дуже гарний вислів – “війни починають, коли хочуть, закінчують – коли можуть”. З огляду на те, що росіяни будуть битися на смерть, ця перемога для нас буде дуже важкою, але вона обов’язково буде”, – переконаний Черник.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вірить, що війна завершиться у найближчі місяці. Це станеться в одному з двох випадків – або коли Україна переможе, або коли Росія сама захоче припинити війну. Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що війна може закінчитися раніше від звільнення всіх територій саме військовим шляхом. Так, може бути звільнене одне велике місто, після чого загарбники залишать решту територій.

Зокрема, Подоляк прокоментував заяву голови Об’єднаного комітету начальників штабів США, генерала Марка Міллі про невисоку ймовірність саме військової перемоги України у війні, яка визначається як вигнання росіян з усієї території, включно з Кримом.

“Я нагадаю просто 24 лютого, коли говорили, що ймовірність того, що Україна вистоїть, дорівнює 0%. Сьогодні закінчилися дев’ять місяців цієї війни і Україна знаходиться у фазі контрнаступу, ефективного просування по деокупації своєї території. Тому мені видається, що це просто такий дискусійний майданчик, де можна казати – малоймовірно, велика ймовірність тієї чи іншої події. Але події – це конкретні дії на лінії фронту і це конкретне постачання військових спроможностей”, – розповів радник голови президентського офісу.

Він наголосив, що Україна в будь-якому разі ефективно просуватиметься на фронті, і прокоментував, чи можлива повністю воєнна перемога держав у війні.

“Чи можлива повністю стовідсоткова військова перемога? Можливо, буде виглядати трішки інакше. Наприклад, ми просунемося в Луганській чи Донецькій області, чи впаде велике місто, яке вісім років було окуповане РФ, наприклад, Луганськ, після цього почнуться незворотні процеси – і в політичних елітах РФ, і в суспільстві. І таким чином війна може закінчитися раніше, ніж ми військовим шляхом будемо все звільняти. Тому що буде звільнено воно по факту того, що Росія програла війну”, – пояснив Подоляк.

У свою чергу, за оцінками екскомандувача військ США в Європі, генерал-лейтенанта Бена Годжеса, вже до кінця 2022 року ЗСУ можуть звільнити захоплені Росією після 24 лютого території, а до літа 2023 року – деокупувати Крим.