Правду мають знат всі – Зeлeнськuй відреаrував на траrедію у Броварах і розnовів, що відбулося насnравді. ВІдео

0

У Броварах 18 січня розбився вертоліт з керівництво МВС на борту. Він впав поблизу дитячого садочка та житлового будинку. Володимир Зеленський відреагував на трагедію.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на трагедію в Броварах, яка забрала життя (понад) півтора десятка людей, серед яких в тому числі керівництво МВС та троє дітей. На своєму Telegram-каналі він зазначив, що вже доручив СБУ, Нацполіції та іншим уповноваженим органам зʼясувати всі обставини того, що сталося.

Пряма мова Зеленського:  “Сьогодні в Броварах Київської області сталася жахлива трагедія. Розбився гелікоптер ДСНС, на місці падіння виникла пожежа. Станом на цю хвилину 15 людей загинули. Точне число жертв трагедії наразі встановлюється.

Серед них міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович, їхні помічники, екіпаж гвинтокрила.

Травмовано 25 людей, серед них 10 дітей.

Станом на цю хвилину загинули три дитини. Невимовний біль. Гвинтокрил упав на територію одного з дитячих садочків.

Доручив Службі безпеки України у взаємодії з Національною поліцією України й іншими уповноваженими органами зʼясувати всі обставини того, що сталося.

На місці трагедії працюють усі служби.

Мої співчуття всім рідним і близьким загиблих!


Денис, Євген, Юрій, команда МВС… справжні патріоти України. Світла памʼять! Світла памʼять усім, чиї життя забрав цей чорний ранок!”. 

Новина доповнюється

Жінка стверджує, що бачила, як гелікоптер з керівництвом МВС на борті горів ще в повітрі. У Нацполіції просять всіх свідків подхвонити або прийти і розповісти, якщо бачили, як сталася трагедія, це дуже допоможе слідству.

Ми одразу вас проінформуємо про доповнення цієї новини