Презuдент Білорусі Лукашенко мяко кажучu “в шօці”. В ночі його еkстренo підняли через чuслені вuбухu на аерօgрօмі, поблuзу Гомеля де знаходилися літаku рф, – журналіст

0

У Білорусі в ніч на 11 серпня було чути звуки вибухів і видно спалахи на аеродромі “Зябровка”. Військовий об’єкт розташований у Гомельській області, що межує з Україною.

Про це повідомив журналіст, радник лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Франак Вячорка на своїй сторінці у Twitter. За його словами, прогриміло щонайменше 8 вибухів.

“За словами очевидців, вибухи сталися біля аеродрому “Зябровка”. Там часто дислокується російська військова авіація“, – написав він.

Скриншот повідомлення Франака Вячорки у Twitter

Моніторингова группа “Беларускі Гаюн” повідомила, що інформацію про спалахи підтвердили одразу кілька джерел. За різними даними, починаючи з 00:30 було не менше 8 спалахів.

"Експорт бавовни": у Мережі повідомляють про вибухи біля аеродрому РФ під Гомелем

Водночас там зазначили, що раніше Міністерство оборони Білорусі повідомило про проведення навчань військ ППО та ВПС із бойовою стріляниною, однак чи пов’язані вони зі спалахами в районі Зябрівки – невідомо.

Видання “Флагшток” також написало, що було чути вибухи та видно спалахи. 

“З 00:25 по 00:32 було чутно вибухи, відчувалася ударна хвиля, кілька разів через суцільну хмарність було видно світлові проблиски. Напрямок – зябрівський аеродром“, – йдеться у повідомленні.