Прямо в ООН! Вже офіційно – ексmрене рішення: Росія догралась. Це сmалось щойно – nереможемо!

0

Генеральний секретар Організації об’єднаних націй Антоніу Гутерреш заявив, що російське вторгнення в Україну порушило територіальну цілісність нашої держави й суперечить Статуту ООН.

Але не будь-який мир, а мир, заснований на цінностях Статуту ООН і на нормах міжнародного права”, – наголосив Гутерреш.

Він також зазначив, що війна в Україні, глобальна енергетична та продовольча криза та надзвичайна кліматична ситуація також були на порядку денному саміту АСЕАН.

“У ці неспокійні часи регіональні організації, включаючи АСЕАН, мають важливе значення для створення глобальних рішень”, – сказав генсек ООН .

Виводите, стаєте там десь у віддалі від кордону і тоді ми починаємо розмову. Тоді це буде переговорний процес і абсолютно точно ми будемо про щось з вами розмовляти. Тому що нам треба отримати компенсації”, – зазначив радник голови ОП.

За словами Подоляка, окрім отримання компенсацій базовими переговорними позиціями є також обговорення питання покарання військових злочинців РФ та їхньої участі у міжнародному трибуналі, а також питання того, навіщо Росія взагалі “все це затіяла”

“Все, про що говорить Росія, – це не про переговори. Це скавчання людей, які розуміють, що програють, що виглядають нікчемно, але хочуть отримати або оперативну паузу, або все ж таки якось затриматися десь на окупованих територіях і сказати, що вони вже їхні, та запропонувати зафіксувати це… Ну це ж не перемовини – це ж ультиматум, а навіщо нам сьогодні з росіянами говорити на мові ультиматуму російського, якщо у нас є свій абсолютно ідеальний ультиматум – Збройні сили України”, – підкреслив він.

Проте, останнім часом Росія почала частіше висловлювати бажання проводити переговори, що може бути пов’язано з її поразками на фронті. Зокрема, кілька днів тому у МЗС РФ наголосили, що нібито не мають ніяких умов щодо початку переговорів і лише хочуть, “щоб Україна проявила добру волю”.