Прямо зараз! Білий прапор на південному напрямку?! 0купанти здають позиції. Перші деталі!

0

На півдні р0сійським 3агарбникам зараз дуже складно, тож вони все частіше піднімають білий прапор,передає корупція.інфо

Р0сійські 0купанти на південному напрямку все частіше добровільно піднімають білий прапор і здаються в полон, заявила під час телемарафону Керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України Південь Наталія Гуменюк.

Вона зазначила, що на півдні 0купантам теж дуже складно. Тож наразі загарбники просто імітують підтягування резервів шляхом маневрування.

“Вони розуміють, що нові сили підтягувати нізвідки, хоча командування р0сійських окупаційних військ намагається зімітувати підтягування резервів шляхом маневрування. Підрозділи переїжджають з одного напрямку на інший, імітуючи підтягування сил. Але їхнє спілкування розкриває, що вони тут вже давно і сили на фініші”, – додала керівниця пресцентру Сил оборони на півдні.

Наталія Гуменюк також підкреслила, що така ситуація спонукає росіян складати зброю і здаватися в полон.

“Є випадки, коли вони добровільно піднімали білий прапор, а також випадки, коли наші військові під час роботи зустрічають р0сійських 0купантів, які готові поповнити обмінний фонд”, – підсумувала вона.

Зазначимо, що ЗСУ відбили деякі населені пункти на півдні України. Однак, про звільнені території повідомлять пізніше, щоб не піддавати їх масованим ударам з боку 0купантів.

За словами Гуменюк, наразі готується офіційне повідомлення.

“Ми продовжуємо позиційні бої, є території, які нами вже звільнені, і є розрахунковий час оголошення цих територій такими, які вже повністю під юрисдикцією України. Тому давайте ще трішечки почекаємо, ми готуємо офіційне повідомлення щодо цього”, – сказала Гуменюк.