Про це мають дізнатися усі! Ігуменя МП займалася “nікантнuмu справами” – будучи настоятелькою Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря УПЦ (МП) вона таке витворяла…

0

Ігуменя монастиря УПЦ (МП), яка всупереч забороні керівника єпархії поминає Кіріла через “власні переконання”, має паспорт Росії.

Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.

“За моєю інформацією, настоятелька Свято-Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря, де СБУ вчора провела безпекові заходи, ігуменя Ніна продовжувала поминати російського патріарха через «особисті переконання» і наперекір рішенню Священного Собору УПЦ та забороні керівника Мукачівської єпархії Феодора, яку він підписав 1 березня 2022 року.

Мої джерела підтверджують, що Ніна має проросійські погляди і досі продовжує робити кроки для зближення із російською церквою, – йдеться в його дописі.

Він також опублікував відповідний документ про заборону керівника Мукачівської єпархії УПЦ (МП) поминати патріарха рпц.

Раніше сьогодні в СБУ повідомили, що перевірили монастир УПЦ (що в єдності з Московським Патріархатом) на Закарпатті, де черниці закликали до «пробуждєнія матушкі-Русі».

Співробітники СБУ знайшли велику кількість агітаційно-пропагандистських матеріалів. Більшість літератури — авторства російських діячів і видана російськими друкарнями.

Серед виявленого правоохоронцями – книжки ксенофобського змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії. У знайдених брошурах заперечується право України на незалежність і наголошується, що росію, Україну та білорусь «нельзя разделить».

Настоятелька Свято-Миколаївського жіночого монастиря (с.Городок Рівненського району)

Попри заборону керівника єпархії в монастирі продовжували згадувати під час молебнів патріарха рпц кіріла гундяєва, який «благословив» російських військових убивати українців. Навіть розробили «памʼятку», де аргументували, чому саме не можна відмовлятися від згадки московського патріарха. У разі непокори — залякували «відстороненням від усякого священства».

Також під час заходів СБУ знайшла тексти проросійських пісень, якими прославляли «русскую землю» і закликали до «пробуждения матушкі-Русі».

Усі матеріали передали на відповідні експертні дослідження.