Прорив до моря! ЗСУ на шmурм – вже nочалося: nовна деокупація? Окуnантів в к0тел, nереможемо!

0

З огляду на ситуацію на полі бою, є ймовірність, що невдовзі українські війська почнуть рух до узбережжя Азовського моря. 

Про це розповів військовий експерт Роман Світан в етері українського каналу.
На його думку херсонсько-кримське угруповання армії РФ може потрапити в оперативне оточення, тому що ЗСУ будуть рухатися в бік Азовського моря.

“Запорізький фронт зараз має протяжність у ширину 250-270 км, а у глибину біля 100 км до узбережжя Азовського моря. Щільність військ у росіян на цій ділянці мабуть найменша серед всіх інших ділянок фронту, тому вони себе почувають дуже невпевнено. Ті українські резерви, що були перекинуті з правого на лівий берег річки Дніпро, посилюють і Запорізький фронт, де є три перспективні напрями майбутньої атаки українських військ: з Оріхова на Токмак та Мелітополь, з Гуляйполя на Пологи та Бердянськ, з Вугледара на Волноваху і далі на Маріуполь”, – заявив Світан.

Експерт додав, що окупанти розуміють складність ситуації, а тому в їх рядах частішають випадки дезертирства.

“Зараз почалися морози та підсохло, тому вважаю, що найближчим часом українські війська почнуть виконувати завдання з перетину суходільного коридору росіян до Криму та вихід на узбережжя Азовського моря. Після виходу до Азовського моря, українська армія розсікає російський коридор до Криму і переводить у режим оперативного оточення херсонсько-кримське угруповання противника. Оптимальний варіант – вихід на Азовське узбережжя і далі зачистка від росіян, бо десь через тиждень-півтора у противника закінчаться армійські запаси, тому можна буде впевнено зачищати від росіян і частину Запорізької, і Херсонську області, і далі заходити до Криму через Мелітополь. Там є три суходільних коридори: Арбатська стрілка, Чонгар і Перекоп у районі Армянська. До Армянська ми зараз вже дістаємо HIMARS, тобто це справа найближчих тижнів. Найперспективніший напрямок – з Гуляйполя на Пологи, саме з Пологів спостерігається зараз вихід російських військ на Маріуполь”, – пояснив Світан.