Прозвучала заява Залужного, яка nідняла на вyха всю країну: Невже це правда!?

0

Головнокомандувач ЗСУ попередив, що росіяни готують близько 200 тис. нових солдатів і точно підуть у наступ: або на Донбасі, або з півдня, або з Білорусі.

Росія накопичує людей і зброю для нового наступу. Уже в січні, але, швидше за все, навесні, вона може розпочати велику атаку на сході, з півдня або навіть з Білорусі.

Про це розповів головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю

Росіяни готують близько 200 тис. нових солдатів. Я не сумніваюся, що вони знову спробують атакувати Київ”, – зазначив він.

Залужний назвав основні виклики і завдання, які стоять перед ЗСУ на тлі нової загрози.

Утримати позиції

“Перш за все, важливо утримати цю лінію і не втратити позиції. Тому що звільнити території в десять-п’ятнадцять разів важче, ніж не здати. Тож наше завдання зараз — втриматися. Це наше стратегічне завдання”, – сказав головнокомандувач ЗСУ.

Підготуватися до нової атаки РФ

Залужний певен, що росіяни в лютому, в кращому випадку в березні, а в гіршому — наприкінці січня можуть піти у новий наступ. Це може відбутися на Донбасі, може — в напрямку Києва, з напрямку Білорусі, не виключає генерал і південного напрямку.

Саме тому головнокомандувач ЗСУ нагологошує на важливості створення резервів.

“Наше друге стратегічне завдання – підготуватися до цієї війни, яка може статися в лютому. Вміти вести війну свіжими силами і резервами. Наші війська всі зараз пов’язані в боях, вони стікають кров’ю. Вони стікають кров’ю і тримаються разом виключно завдяки мужності, героїзму та вмінню своїх командирів тримати ситуацію під контролем”, – зазначив Залужний.