Пyтiн нa цe нiкoлu нe пiдe бo тaкe рiшeння буде величезним подарунком Україні, – Ждaнoв прo oгoлoшення cтaну вiйни з бoку рoсії

0

Оголошення воєнного стану з боку росії зіграло б на користь Україні. У такому випадку автоматично запрацюють усі міжнародні механізми системи безпеки, які закладені в ООН

Передовсім, мовиться про секторальні санкції проти країни-агресорки. Про це 24 каналу сказав військовий експерт Олег Жданов.

росію будуть змушені визнати країною-агресоркою

Якби росія офіційно оголосила нам стан війни, це було б величезним подарунком Україні,
– вважає Жданов.

Річ у тім, що країні, яка оголосила війну, загрожує:

  • позбавлення права вето;
  • виключення з Радбезу ООН;
  • секторальні санкції в масштабах ООН.

Військовий експерт пояснив: якщо росія оголосить нам війну, ООН більше не зможе маніпулювати поняттями та буде змушена визнати росію країною-агресоркою.

“Тоді усі механізми будуть застосовані автоматично. Будь-які домовленості з росією будуть припинені, і нових не може бути”, – додав Жданов.

Мобілізація у росії: останні новини

  • За чутками, що точаться навколо кремля, путін розглядає загальну мобілізацію. Російський опозиційний політик Геннадій Гудков зауважив, що гіпотетично він може призвати 300 тисяч людей. “Але я не впевнений, чи вистачить на всіх зброї”, – сказав він.
  • Російські окупанти продовжують тероризувати українців на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Так, чоловік просто вийшов по хліб, а натомість опинився у боях під Ізюмом.
  • Наразі оголосити загальнонаціональну мобілізацію глава кремля не наважується. Тож у росії проводять альтернативну мобілізацію. Влада країни-агресорки агітує людей у найбідніших регіонах та набирає так званих добровольців для участі у війні проти України.