Пyтiн в nанiцi! Щойно! Польща прголосувала історuчне рішення. Українці аnлодуюmь стоячu

0

Сенат Польщі (верхня палата парламенту) в середу, 26 жовтня, ухвалив резолюцію про визнання влади Росії терористичним режимом.

Про це повідомляє пресслужба Сенату в Twitter.

Як пише Польське радіо, у резолюції наголошується, що мета Росії – “стерти з карти суверенну країну і знищити українську націю”, а Україна сьогодні є “найважливішим місцем, яке захищає демократію та свободу”.

У резолюції польський Сенат “рішуче засуджує російську агресію та закликає всі країни, які підтримують мир, демократію та права людини, визнати владу Російської Федерації терористичним режимом”.

У резолюції сенатори нагадали, що 24 лютого російські збройні сили розв’язали жорстоку війну з Україною, “бажаючи стерти цю суверенну країну з мапи та знищити її націю”. У резолюції також вказано, що російські загарбники тероризують жителів українських міст, бомбардуючи цивільні об’єкти.

Бандити в російській формі катують і вбивають військовополонених і мирних жителів на окупованих територіях. Вони викрадають українських дітей, щоб виростити їх режимними яничарами. Депортують, розселяють і відправляють громадян України на далеку периферію Росії”, – йдеться в резолюції.

У повідомленні також зазначається, що президент РФ Володимир Путін і його апарат насильства повернулися до жорстоких практик сталінського та нацистського режимів.

“Саме тому Росія повинна бути переможена і позбавлена ​​можливості загрожувати своїм сусідам”, – закликали сенатори в резолюції.

Вони також закликали міжнародну спільноту надати повну підтримку Міжнародному кримінальному суду, який розслідує воєнні злочини РФ проти України.