Радісна недільна звістка…Одразу в ЄС і НАТО – відомо все: історичний крок! Українці в захваті, дочекалися…

0

Кожного дня Україна стає на крок ближчою до перемоги у війні проти Росії, та, окрім того, вступу в Європейський Союз та Північноатлантичний альянс. У цьому впевнений глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба.

В Європі Україну де-факто вже сприймають як частину західного світу та членкиню ЄС та НАТО. Однак очільник МЗС України Дмитро Кулеба переконаний, що говорити про конкретні терміни вступу нашої держави в ці альянси не потрібно.

Через чотири дні після повномасштабного вторгнення, 28 лютого, Володимир Зеленський підписав заявку на членство в Європейському Союзі. Через 7 місяців глава держави запевнився, що Україна має потужну армію та 30 вересня подав заявку на членство в НАТО.

Проте у Міністерстві закордонних справ немає чіткої відповіді на питання, коли країни Заходу погодять ініціативу нашої держави.

Ні до набуття Україною статусу кандидата на членство в ЄС, ні після цього я ніколи не говорю про конкретні терміни. Як ви самі сказали, фантастика стає реальністю. І ми знаємо, як це робити. І я запевняю, що Україна буде членом і ЄС, і НАТО. І саме з позицій держави, яка є членом цих об’єднань, ми будемо далі розвиватися як мирна й сповнена добробуту країна,– зазначив Кулеба.

Глава відомства переконаний, що пронози зараз нічого не вирішать. Натомість потрібно системно, спокійно й планово працювати на результат, як це робить президент, та не боятися робити нестандартні кроки.

І тоді результат буде. От ви згадали Олафа Шольца. Безвідносно до нього, особливе задоволення у мене викликає зараз чути від європейських політиків, які до 27 травня казали мені: “Дмитре, цього не буде, тому що цього не буде, тому що не на часі…”– згадав глава МЗС.

Міністр запевнив, що Україна буде членкинею ЄС. Така ж ситуація з НАТО. За словами Кулеби, деякі європейські політики зараз перебувають на стадії несприйняття цієї ініціативи та розповідають, що це “не на часі”. Однак наша держава не відмовиться від прагнень бути частиною Північноатлантичного договору.

Джерело:korupciya.com