Радимо всім прuсісти, бо це сnравжній резонанс! Ердоган щойно заявив, що nовернення захоnленuх Рoсiєю терuторій України «полегшuть nереговорнuй процес про зaвeршeння війнu».

0

ОГО! А ось це вже не жарти!!! ВИ маєте це почути!

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що повернення захоплених Росією територій України полегшить переговорний процес про завершення війни.

Про це він сказав в інтерв’ю американському каналу PBS, яке цитує агентство Anadolu, пише “Європейська правда“.

“Це те, що потрібне, і те, що очікується. У цьому питанні пан Гутерріш (генсек ООН. – Ред.) зробив певні кроки. Є кроки, які ми зробили. Ці кроки і це повернення справді полегшать нашу роботу”, – сказав Ердоган.

Він також наголосив, що з 2014 року на зустрічах із президентом РФ Володимиром Путіним закликає його повернути анексований Крим.

“Вони є і нашими співвітчизниками. Ми сказали їм (росіянам. – Ред.), що якщо ви підете на цей крок, то це заспокоїть і нас, заспокоїть Україну, заспокоїть і кримських татар. Але, на жаль, відтоді жодного кроку в цьому напрямку не було зроблено”, – сказав турецький президент.

Нагадаємо, турецький приватний банк Isbank, який вважається найбільшим за обсягом вкладів, оголосив про припинення обслуговування карт російської платіжної системи “Мір” – її РФ почала використовувати після виходу Visa та MasterCard.