Ранок на якuй мu так довго чекалu: Наші 3СУ підняли стяг України над Малою Сейдuменухою – це за 80 км від Хeрсoна. Відео

0

Це селище розташоване у Бериславському районі – за 80 кілометрів від самого Херсона.

Відтак ЗСУ все ближче наближаються до обласного центру. Український прапор підняли воїни 61 окремої Піхотної Степової бригади.

Над Малою Сейдеминухою підняли прапор: відео

Де розташована Мала Сейдеминуха: карта

Що відбувається у Херсоні

З адмінбудівель у Херсоні зникли російські прапори. В ОК “Південь” попередили, це може бути проявом певної провокації. Росіяни намагаються створити враження, нібито залишили населений пункт і заходити в нього безпечно. Раніше в Генштабі ЗСУ повідомляли, що росіяни перевезли свою “адміністрацію” з Херсона до Скадовська.

Російські окупанти намагаються закріпитися на лівому березі Дніпра. Вони продовжують примусову “евакуацію” людей з правобережжя. Загарбники навіть заміновують підступи, бо бояться просування ЗСУ. Відчуваючи, що їхній кінець близько, росіяни протягом кількох тижнів нещадно грабували Херсон і вивозили звідти все, що могли прихопити .

Крім того, загарбники глушать зв’язок. Вони масово нищать стільникові вишки у Токарівці, Бериславі та Іванівці. Це біля греблі Каховської ГЕС. Сергій Хлань пояснював, що окупанти знищують ці вишки, щоб неможливо було побачити пересування техніки – у якій кількості та якими переправами вони це роблять