Резніков про постачання зброї Україні: “Кожен день сумнівів вимірюється кpoв’ю українців. Захід рано почав розслаблятися, війна триває”

0

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Міністр оборони України Олексій Резніков висловив невдоволення втратою інтересу до України з боку західних політиків та медіа. Він наголосив, що війна в нашій країні продовжується, і ми потребуємо допомоги негайно, тому що кожен день сумнівів вимірюється кров’ю українців.

Про це чиновник розповів в інтерв’ю для британського журналу The Economist. Він висловив думку, що світ або зовсім не розуміє, що відбувається, або вже змирився зі смертями українців.

“Я розумію, втома та виснаження – це природна психологічна реакція організму на стрес. У політиків є свої турботи, вони повинні думати про внутрішні проблеми. У лідерів країн є обов’язок думати про наслідки”, – наголосив Резніков, додавши, що бюрократія та прагматизм виявилися сильнішими за західні цінності.

Міністр зазначив, що періодично переглядає західні ЗМІ та занепокоєння у нього викликає втрата інтересу до України. Водночас він вкотре наголосив, що керівництво нашої країни не піде на жодний акт капітуляції чи поступки своєї території на наполегливі прохання Заходу.

Резніков запевнив, що Росія навмисне сіє паніку щодо кризи в галузі продовольства, щоб зламати єдність країн-партнерів. Проте Україна готова відкинути окупантів із захоплених територій, як тільки отримає необхідну кількість РСЗВ та ствольну артилерію – нинішніх поставок недостатньо.