Родина у відчаї повідомила трагічну новину: наш Чемпіон України загинув під Бaхмyтoм. Гepoй бyв y oднiй з нaйгapячiшuх тoчoк “чepвoнoї” зoни

0

23-річний чемпіон Рівненської області з кікбоксингу WAKO Віталій Стиба загинув на околицях Бахмута Донецької області, повідомляє сайт Янголи спорту. Віталій народився та виріс у Рівному, навчався у 25-й школі, пізніше – у технічному коледжі. Займався єдиноборствами.

Він не служив в армії, але разом із братом вирішив піти добровольцем на війну. Проходив службу у складі спецроти “Гонор” батальйону “Вовки Да Вінчі” ДУК, мав позивний Вітаха.

“Віталій не боявся відповідальності й твердо знав, що його покликання – захищати світ. Його силою волі, відданості, щирості – захоплювалися всі побратими. Командир Віталія каже, що такої сильної духом людини за своє життя він ще не зустрічав”, – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

Окупанти вбили українського чемпіона, який добровольцем пішов захищати нашу країну

23 серпня під час зачистки ангара Віталій разом із іншими нашими військовими потрапив під ворожий обстріл, отримавши смертельне поранення.

“Хлопці потрапили в засідку. Противник значно перевершував і кількісно, і озброєнням, але вони трималися і дали гідну відсіч. Почався масований артобстріл. “Вітаха” отримав поранення і перестав виходити на зв’язок. Спершу думали, що Віталій загинув, але через деякий час він вийшов на зв’язок… Те, що він говорив, як він це говорив… Він виявив надзвичайну мужність і стійкість”, – зазначив командир Віталія Сергій.

Окупанти вбили українського чемпіона, який добровольцем пішов захищати нашу країну

25 червня 2022 року Віталій Стиба одружився. Похований на рівненському Новому цвинтарі.

Окупанти вбили українського чемпіона, який добровольцем пішов захищати нашу країну

OBOZREVATEL