Росія цієї ночі так заnускала ракеmи, що рознесла nів села у власній Білгородській області

0

Внаслідок удару у росіян повибивало шибки. Також є інформація про поранених. Про це пишуть місцеві телеграм-канали

росіяни зганьбилися запуском ракет

Вночі 15 серпня російські загарбники запустили ракети, які мали завдати удару по українських містах. У підсумку жителі російського населеного пункту Весела Лопань Бєлгородської області заявили, що одна з ракет впала посеред села.

Внаслідок цього у будинках місцевих жителів ударною хвилею повибивало шибки. Також повідомили про постраждалих, але інформацію поки не підтверджують.

Вибухи у росії: головні новини

російські окупанти цинічно запускають свої ракети по житлових районах міст України. Однак іноді смертоносні снаряди самі не хочуть летіти в нашу країну. Так, вночі проти 7 липня окупанти атакували Україну з Бєлгорода.

На опублікованих кадрах показали, як 2 снаряди піднялися в небо, покружляли, а тоді впали майже у тому ж місці. На щастя, в Україну вони так і не долетіли.

3 липня у російському Бєлгороді, який недалеко від українського кордону, трапилася “бавовна”. Місцеві скаржилися на гучні “хлопки” над містом.

Вночі 29 липня окупанти вчергове запустили ракети по Харкову з російського Бєлгорода. Проте на загарбників чекала миттєва відплата – вони одразу ж впали.

Крім того, вибухів, які пролунали на авіабазі окупантів у Криму, завдали суттєвого удару по чорноморському флоту росії. Тепер його боєздатність є значно меншою.

Також Міністерство оборони США підрахувало, яких втрат зазнала росія внаслідок вибухів у Криму 9 серпня. За даними розвідки Штатів, там вибухнули не тільки винищувачі.

За даними розвідки США, російські війська втратили кілька типів літаків. Кількість не називають, однак відомо про такі втрати:

  • винищувачі;
  • винищувачі-бомбардувальники;
  • літаки-розвідники.

Окрім цього, за даними американської розвідки в Криму все ж підірвалися кілька складів боєприпасів.