Росіянка поскаржилася, що її та друзів побили українці в Греції за вигук “Слава Росії!”

0

Росіянка на ім’я Оксана Маряхіна поскаржилася, що її з друзями, які кричали “Слава Росії!” перед українцями, побили в Греції. Компанія молодих людей з РФ нібито не була налаштована на бійку, а просто вирішила вигукнути їм у відповідь. Джерело

Як наслідок, вона показала розбиті голову, обличчя і заявила, що на неї накинулися “з ногами і залізними костетами 30 людей”. Про це повідомили пропагандисти з “РІА Новости” (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).За історією “жертви”, вона з друзями-росіянами святкувала Великдень на пляжі “Агіос Комас” в Афінах, а недалеко біля них розташувалася компанія з 30 українців, декого з яких Маряхіна добре знала.

З її слів, нібито, коли її компанія почала розходитися і вона залишилася з двома товаришами, їхні “сусіди” вигукнули “Слава Україні!” на що росіяни, недовго думаючи, відповіли “Слава Росії!”


Росіянка поскаржилася, що її з друзями, які кричали “Слава Росії!” перед українцями, побили

“На нас посипалися матюки, погрози, і люди пішли битися з якимись предметами в руках”, – заявиа путіністка.

Побачивши серед українців знайомі обличчя, Маряхіна спробувала розняти бійку, за що нібито отримала кастетом в обличчя від знайомого хлопця.