Росіянu оnрuлюднuлu карmу з містамu України які nосmраждають в разі nідрuву “бpygної бoмбu”: відомо де еnіценmр

0

На тлі заяв Шойгу про “брудну бомбу” у мережі з’явилось фото створеної росіянами карти України. На ній зображені регіони, які буцімто постраждають у випадку підриву.

Шойгу видав фейкове звинувачення на адресу України щодо підготовки до застосування “брудної бомби”. Після таких заяв у Міноборони Росії поширили карту областей, які буцімто постраждають під час підриву

Росіяни вже назвали можливий “епіцентр вибуху”

Судячи з карти, після підриву “бомби” радіоактивні речовини нібито торкнуться Києва, дійдуть до Львова і навіть Польщі. Епіцентр вибуху – тимчасово окупований Енергодар.

Під час вибуху постраждає навіть Польща / Фото Міноборони Росії

Хоча Шойгу звинувачує у підготовці цієї провокації Україну, всім відомо, що таким чином Росія анонсує свої злочини.

“Брудна бомба” по телефону від Шойгу: що відомо

  • 23 жовтня Сергій Шойгу обдзвонив іноземних міністрів оборони та розповів їм маячню про “брудну бомбу”. Володимир Зеленський заявив, що російський міністр влаштував “телефонну карусель”.
  • Після цього глава МЗС України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Дипломати обговорили нову російську хвилю дезінформації.
  • Олексій Резніков запросив місії ООН і МАГАТЕ в Україну та закликав світ відповісти на ядерний шантаж Росії. Крім того, Резніков заявив, що Сєргєй Шойгу видав абсурдну та небезпечну брехню про “брудну бомбу”.