Розкрита істина причина вторгнення Путіна в Україну – росіянка все чітко виклала на відео чим підкорила мережу

0

Російська блогерка Наталія Соловйова записала жартівливий ролик, де спробувала пояснити підписникам, чому, на її думку, президент РФ Володимир Путін напав на Україну, висміявши його. Позиція росіянки відгукнулася в серцях багатьох користувачів, тому відео стало вірусним.

Наразы воно зібрало вже понад 70 тисяч переглядів в TikTok. Ба більше, красуня також пояснила, чому підтримує Україну в війні з РФ – другий ролик подивилися понад 200 тисяч глядачів

На думку блогерки, причину потрібно шукати в бажанні диктатора зберегти владу та контроль над Росією, що переслідує його від початку 00-х.

В коментарях до ролику підтримали авторку і подякували за те, що вона не мовчить.

Блогерку підтримали підписники
Авторці подякували в коментарях

“Чому дід-пердід напав на Україну? Коли він прийшов до влади, то зрозумів, що це ах*єнно. Можна красти, садити всюди своїх друзів, жити приспівучи. Потім він посадив Дмитра Медведєва, свого хлопця, який йому нічого не міг зробити, і повернувся сам”, – пожартувала Наталія Соловйова.

Однак безтурботне життя тирана закінчилося, коли в Україні відбулася Революція Гідності, а росіяни зрозуміли, що уряд та президента можна змінити, вважає авторка відео.

Зі її словами, саме тоді Путін скористався слабкістю українського народу і окупував Крим та східні області України, щоб ввести свої війська і “назвати їх сепаратистами нацистами та націоналістами” на радість “ватників, зрощених на геополітиці”.

Блогерка припустила, що останніми роками рейтинг довіри росіян до Путіна опустився дуже низько, а тому він знову вирішив вдатися до маштабних геополітичних процесів, щоб повернути прихильність “патріотично налаштованих” громадян.

Пояснюючи, чому вона підтримує Україну, авторка провела паралель між любов’ю батьківщини і любов’ю до батька-тирана.

“Уявіть що у вас є батько і він ґвалтує маленьких 4-річних дівчаток. Ви скажете: “Ну це ж мій батько, тому я “за”, чи ви скажете: “Він тварюка, мерзота, гад” і захочете його вбити? То чому я маю ставитися до Росії зараз з розумінням. Вона ґвалтує ні в чому не винну країну”, – сказала блогерка.