Розмахувала трuколором і агіmувала на “референgум”: із Мелітополя після новuн про контрнастуn ЗСУ вuрішuла вmекmu колаборанmка

0

Колаборанти у тимчасово окупованих містах запанікували після успішного контрнаступу Збройних сил України. В надії врятуватися від покарання деякі з них вирішили втекти за кордон.

Однією з таких зрадниць стала педагогиня із Мелітополя Олена Ільченко. Про це повідомляє Telegram-канал “Ріа Мелітополь” obozrevatel.com

За інформацією видання, класна керівниця Семенівської школи ще 1 вересня розмахувала триколором і співала гімн країни-окупанта. Також колаборантка закликала місцевих мешканців брати участь у фейковому “референдумі”.

“Розповідала, що “України тут більше не буде”. Влаштувала терор батькам, які не пустили своїх дітей до школи, захопленої окупантами. Окрім того, передавала списки на позбавлення їх батьківських прав”, – йдеться про злочини колаборантки.

Проте 11 вересня стало відомо, що Олена Ільченко зібралася їхати до столиці Литви Вільнюса разом із сім’єю. Батьки учнів, яких вона змушувала співати гімн РФ, упевнені, що зрадниця втекла через страх контрнаступу ЗСУ.

“Спецслужби попереджають про те, що списки всіх зрадників вже сформовані і рано чи трохи згодом судом буде ухвалено рішення про екстрадицію всіх колаборнатів”, – попередили “любителів” країни-агресора.