“Розриває серце”: мережу вразило фото матері, яка бігла назустріч загuблoму сину-захиснику України

0

Інтернет видання time.vichenews.fun з посиланням на obozrevatel повідомляє

У мережі з’явилося пронизливе фото, що уособлює весь той біль та горе, яке принесла в Україну Російська Федерація. На ньому українська жінка біжить дорогою назустріч мікроавтобусу з надписом “Вантаж 200”.

Мати біжить зустрічати полеглого у боях сина. Світлина, автор якої наразі невідомий, стрімко розлітається у соцмережах і не залишає спокійним нікого.

На фото – українці зустрічають свого полеглого у боях за Україну земляка. Люди прихилили коліно на знак шани перед подвигом Героя. Ті, хто прийшов зустрічати кортеж з тілом воїна, вишикувалися обабіч дороги.

А у центрі, просто назустріч авто зі страшним надписом “Вантаж 200” біжить назустріч синові його мама.

Світлина, яка розриває серце, стрімко шириться соцмережами. Українці не стримують емоцій, що їх переповнюють, від люті до ворога, болю за кращих вбитих синів і дочок нашої країни та співчуття і горя, яке кожен громадянин нашої держави нині розділяє з тими співвітчизниками, які втратили найдорожчих.

Українці твердять: український народ не забуде і не пробачить росіянам того, що ті накоїли.

На жаль, ані місце, де було зняте це пронизливе фото, ані його авторство, ані ім’я Героя, що віддав за Україну своє життя, у тисячах репостів світлини не вказується.