Северодонецьк зgають? Вже почалu – бігти хто кудu: Гайдай nовідомив. Переможемо!

0

Взяття під вогневий контроль траси Сватово – Кремінна наблизило ЗСУ до звільнення Сєвєродонецька.

ЗСУ взяли під вогневий контроль трасу Сватово – Кремінна, перерізавши окупаційний військам РФ логістику на Луганщині. Інформацію підтвердив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у ефірі українського телемарафону 29 жовтня.

“Вогневий контроль дуже важливий. Це основна траса, з якої можна постачати та переміщувати війська та техніку між Кремінною та Сватово”, – розповів голова області.

Він уточнив, що ЗСУ наблизилися до деокупації цих двох населених пунктів, що матиме величезне військове значення

“Якщо брати Сватове, то з нього є три напрямки: на Троїцький у бік російського кордону, який важливо перекрити, безпосередньо до Кремінної та Старобільська. Останній – це логістичний центр Луганської області. І як тільки буде повернено контроль над Старобільськом, все буде зрозуміло взагалі по новоокупованій території Луганщини. Кремінна відкриває напрямок на Сватове та на Рубіжне та Сєвєродонецьк. Коли Кремінна та Лисичанськ потраплять під контроль ЗСУ, з Сєвєродонецька окупанти бігтимуть так, що гай зашумить”, – розповів Гайдай.

Він уточнив, що утримувати Сєвєродонецьк російським окупантам буде вкрай складно. Ще під час захоплення цього міста росіяни повністю його знищили, через що не зможуть використовувати його ефективно для власного захисту.

Зауважимо, у Росії, у прикордонних із Україною областях, раз у раз чутно вибухи: горять склади з боєприпасами, електростанції та інші об’єкти інфраструктури.

Якщо почитати ще й російські пабліки, можна побачити якусь паніку серед місцевих.