Шаленuй усіх 3СУ! Відправuлu судно РФ на дно – nалає все: масштабні втратu окуnантів! Коїться немuслиме!

0

Російський військовий катер був підбитий у плавнях під Херсоном – ймовірно, під час ведення розвідувальної операції чи спроби десантуватися на правий берег Дніпра.

Про нове «поповнення підводного флоту» окупантів на Херсонщині повідомив вранці 12 січня канал «Миколаївський Ванек», який інформаційно співпрацює з Силами оборони півдня.

Канал підтвердив свою інформацію відповідною фотографією з місця знищення ворожої ДРГ.

Зважаючи на все, йдеться про невеликий військовий катер, який був підбитий на світанку біля берега під Херсоном. Рослинність на узбережжі дозволяє припустити, що йдеться про один із островів у дельті Дніпра. Від удару вороже судно спалахнуло і частково пішло на дно.

Російські ДРГ на човнах неодноразово фіксувалися у плавнях у протоках Дніпра та на річках Конка та Чайка між Херсоном, Олешками та Голою Пристанню.

Своєю чергою українські військові провели нещодавно навчання, на яких  відпрацювали протидію ДРГ та інші заходи з оборони Києва. Про це повідомляє заступник командуючого Сухопутними військами Збройних сил України Олександр Павлюк.

– Підрозділи зі складу Угруповання сил та засобів оборони Києва нарощують бойові можливості, – зазначив він, оприлюднивши відео навчань. Відомо, що бойові тренування відбулися на північному кордоні.

У ході навчань особовий склад навчився вести розвідку та оборонну битву, виявляти та знищувати колони супротивника, протидіяти ДРГ. Також приділили увагу питанням форсування водної перешкоди. Стрілецькі підрозділи відпрацювали тактику контрнаступальних дій для повернення та утримання умовно втрачених позицій.

FacebookTwitterEmailПоширити