Ще вчора ці кадри ще не попали в інтернет: Насправді там все набагато rірше ніж ми з вами очікували -У Севастопольській бухmі залuшuвся лuше один корабель із ППО

0

Чорноморський флот окупантів внаслідок вибухів у бухті Севастополя міг зазнати серйозніших втрат, ніж було заявлено офіційно. У РФ підтвердили лише пошкодження тральщика “Іван Голубець”, проте постраждати міг і флагман, фрегат проєкту 11356Р “Адмірал Макаров”.

Про це повідомляють російські ЗМІ та Telegram-канали, посилаючись на джерела у штабі Чорноморського флоту. Зазначається, що у зв’язку з цим у строю в Севастополі залишається лише один корабель із серйозною ППО.

Так, за даними ЗМІ, із фрегатом “Адмірал Макаров” ситуація нібито така: у корабля пошкоджені обидві надбудови, а радіолокаційне обладнання, системи управління вогнем та системи зв’язку виведені з ладу. Також нібито є поранені.

На ремонт флагмана може піти від двох-трьох тижнів до півтора-двох місяців.

Крім “Адмірала Макарова” результати “бавовни” у бухті нібито виглядають так:

– Пошкоджено, а можливо й напівзатоплено транспортне судно;

– Потоплено катер – або десантний проєкту “Серна”, або ракетний проєкту “Молнія”;

– Пошкоджено тральщик “Іван Голубець” – на судні продовжувалася пожежа;

– Поверхневі пошкодження отримали великий десантний корабель та декілька допоміжних суден;

– Знищено напівпорожнє паливосховище та складські споруди на березі, які також продовжували горіти.

“За інформацією від іншого джерела, потоплено вантажне військове судно, а не десантний або ракетний катер, в іншому інформація схожа на ту, що вдалося отримати в Новоросійську”, – пишуть росЗМІ.

Також, за даними їхніх джерел, нібито є 4-7 загиблих та 15-20 поранених. Серед постраждалих переважно вахтові.

Нагадаємо: вранці 29 жовтня окупаційна “влада” Севастополя заявила про нібито атаку безпілотників в акваторії Севастопольської бухти. Загарбники видали, що БПЛА відбивають кораблі.

За попередніми даними, вибухами пошкоджено кілька кораблів ЧФ РФ. За непідтвердженою інформацією, одним із постраждалих кораблів у Севастопольській бухті був “Адмірал Макаров”, який став флагманом після втрати росіянами ракетного крейсера “Москва”.