Що ці нел юди наробили…у мене тут діти жили : бабуся потерпілої від ракетного удару дівчинки у Києві розповіла про трагедію . Дівчинку звуть Женя .

0

Уранцi 26 ЧЕРВНЯ Росія вдарила ракетами по Киеву . Унаслідок удару по багатоповерхівці у Шевченківському районі сталася пожежа та часткове руйнування 7-9 поверхiв , з – під завалiв врятували 7 – річну дівчинку , її маму намагаються витягти рятувальники

. Бабуся врятованої дівчинки на місці трагедії розповіла , як дізналася про те , що трапилося з родиною її сина . Вiдео з коментарем стривоженоï жінки з – під зруйнованого будинку з’явилося у мережі . Жінка розповіла , що її врятовану 7 – річну онучку відвезли до ” Охматдиту ” . Дитині усього 7 років . Дівчинку звуть Женя . Про те , що російські ракети прилетіли в будинок , де жила родина її сина , жiнка дізналася від іншого сина . ” Старший син подзвонив . А йому хтось подзвонив . Він десь о 7 вже тут був . А мені подзвонив пізніше трохи . У мене дiти тут жили … я не жила ” , – розповіла киянка .

Вона з тривогою чекає новин від рятувальників , які намагаются витягти з – під завалів будинку її невістку . Її притисло бетонним перектриттям . ” Наче мою невістку чують . Вони жили на 9 поверсі плюс мансарда ” , – каже жінка . Столична влада підтвердила ” прильоти ” , через які сталася пожежа в Шевченківському районі . Наслідками ворожої атаки є руйнування та постраждалі – ïх щонайменше п’ятеро .

Пожежа виникла у дев’ятиповерхівці в Шевченківському районі столиці з частковим руйнуванням 7 – го , 8 – го й 9 – го поверхів . Загоряння відбулося на загальній площі 300 кв . м . Близько 09:30 з – під завалів багатоповерхового будинку дістали 7 – річну дівчинку . Бійці ДСНС намагаються врятувати її маму , яку затиснуло бетонним перекриттям . Наразі підтверджено смерть однієї людини .