Щойно! Москва rорuть – воrонь накрuв все: десяткu nожежних! Народ в істерuці, кaaрма?

0

У столиці Російської Федерації Москві сталася пожежа на території військової частини в гаражних боксах. На місці події працюють екстрені служби, намагаючись погасити полум’я.

Про це повідомляє  інформаційне агентство “Москва”.

Інцидент стався на 3-й вулиці Соколиної Гори, 10, на сході міста. Зазначається, що пожежа поширилася в одноповерхових боксах на території в/ч.

Площа пожежі становила близько 200 квадратних метрів. На гасіння пожежі відправили близько десятка пожежних розрахунків.

У московському управлінні МНС підтверджують факт пожежі та уточнюють, що заявка надійшла на пульт чергового о 23:45 (за місцевим часом).

Повідомляється, що постраждалих немає. Дані про подію та заподіяну шкоду уточнюються.

У мережі було опубліковано відео з місця пожежі.

Нагадаємо, що в росіян ледь не щодня щось горить. Зокрема, це нафтобази, торгові центри, готелі та інші промислові об’єкти. Відтак, 18 грудня в Росії спалахнула пожежа на нафтогазоконденсатному родовищі в Іркутську.

Місцеві телеграм-канали Іркутська писали, що площа поширення вогню понад одну тисячу квадратних метрів. Одна потім ворожа влада це заперечила та констатувала, що горить 400 “квадратів”. Окрім того, за попередніми даними, постраждала одна людина.

А 22 грудня у російському Мурманську спалахнула пожежа на крейсері “Адмірал Кузнєцов”. У цей час єдиний авіаносець Росії якраз перебував на ремонтному заводі “Звездочка”