Щойно!!! Українське суспільство не було готовим до такого шоку! Давид Арахамія вийшов і заявив, що на Донбасі 1 тисячі українських воїнів гинуть чи отримують поранення щодня

0

Щодня на Донбасі на сході України гине або отримує поранення до тисячі українських солдатів. Про це розповів голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Кількість загиблих зросла

За словами Арахамії, середня цифра за день – це від 200 до 500 убитих і набагато більше поранених.

Президент Володимир Зеленський 1 червня заявляв, що кожного дня Україна втрачає від 60 до 100 українських військових. Причиною є те, що Росія активізувала наступ на Донбас. Арахамія пояснив, що саме за останні два тижні це число значно зросло.

Натомість політик запевнив, що Україна набрала в армію мільйон людей і має можливість набрати ще два мільйони. Це означає, що є військові для продовження боротьби на Донбасі.

Що кажуть про втрати України у США

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі сказав, що рівень втрат серед українців важко оцінити. Але ЗМІ раніше повідомляли про близько 100 загиблих і до 300 поранених щодня і це “в основі оцінок США”.

Та Міллі звернув увагу на те, що Росія зазнала величезних втрат у цій війні, а Україна ж воює ефективно.

Водночас Давид Арахамія переконував, що Україні не вистачає зброї та боєприпасів, щоб зрівнятися з Росією в “одній з найбільших битв 21 століття”. Голова фракції “Слуга народу” запевнив, що у нас є люди, навчені атакувати, контратакувати, але для цього потрібна зброя.