Шoйгy злякaвся і не пpиїжджaв на Дoнбaс, йoму влaштували “шoу” у Бєлгopoді, – журналіст

0

Російські пропагандисти набрехали про те, що міністр оборони РФ Сергій Шойгу відвідував окуповані території України. Генерал країни-агресора обмежився візитом у Бєлгородську область, де йому звітували про ситуацію на фронті.

Про це розповів український журналіст Роман Цимбалюк 26 червня. У РФ повідомляли, що Шойгу відвідував пункти управління російських військ на території Луганської та Донецької областей, але ця інформація не відповідає дійсності.

“Перебування міністра оборони РФ обмежилося одним зразково-показовим пунктом управління на території Бєлгородської області, де для нього і генералів Міноборони і Генштабу, які його супроводжували, влаштували показові доповіді про ведення бойових дій на території України, показове нагородження медалями та орденами”, – пише Цимбалюк.

За його словами, командири ворожих угруповань, які воюють проти захисників України, не наважилися прийняти Шойгу та інших російських генералів. Вони побоялися, що командування російської армії може бути знищене ракетним ударом ЗСУ.

Крім того, командування окупантів не хотіло розкривати дані про реальні втрати живої сили та бойової техніки.