“Схоже сьогодні ми станемо свідками історичної події: ЗСУ так поперли, що “z-кaнaлu” вже nовідомляють про “каmасmрофу” на Херсонському наnрямку

0

У російських пропагандистів і так званих z-каналів зранку 15 жовтня різко зросла тривожність через Херсонський напрям. Вони масово повідомляють про початок нового прориву ЗСУ, повідомляє Диалог.UA . Зазначимо, що якогось підтвердження інформації, що публікується російськими z-каналами, наразі немає. Генштаб ЗСУ інформацію не коментує.

Проте, за даними схвильованих пропагандистів, наступ розпочався на південному сході правобережної частини Херсонської області – у напрямку Милового. ” Терміново по Херсону. Напрям Дудчани – Милове. Атака ЗСУ. Запеклі бої. Приблизно два батальйони перейшли в наступ. Тримаємо оборону “.  ” Почалися найважчі бої у Херсонській області “.  ” Поперли у напрямку Новогригорівка – Милове. ЗСУ з 5 години ранку вели арт підготовку “. ” Ворог наступає на півдні, намагаючись прорватися до Берислава на Херсонщині “, – пишуть у паніці пропагандистські ресурси РФ.

Варто зазначити, що на цій частині фронту у жовтні російська оборона вже сипалася. ВСУ там прорвалися до окупантів із флангу, змусивши їх рятуватися втечею. Експерти вважають, що у ЗС РФ немає шансів утримати правий берег Херсонської області. Українські війська знищили мости, позбавивши окупантів логістики та шляхів до втечі. Визволення території неминуче.