Сльози на очах! Ми це зробили: Залужний звернувся до народу – країна затамувала подих. Переможемо!

0

“Основа нашої стійкості – ЛЮДИ. Звичайні люди. Звичайні Герої. Серед нас. З нами в строю!”

Із такими словами до народу звернувся Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Це люди, які взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, свої оселі і свою державу від ворожої неспровокованої та невиправданої агресії. Це люди, які зараз, у цю хвилину, бʼють окупанта, тримають позиції, мерзнуть в холодній, але рідній землі, рятують життя побратимам, допомагають війську всім, чим тільки можна допомогти.

За девʼять років війни ми стали міцнішими за бетон і сталь, бо памʼятаємо приклади незламності оборонців ДАПу й Азовсталі.

Дякую вам, українці! Усім, хто служить у лавах Збройних Сил та інших складових сил оборони України, – повага і глибока вдячність. Усім, хто допомагає, підтримує, вірить – доземний уклін. Усім полеглим за свободу – Вічна Памʼять і шана.

Ми вистоїмо. І ПЕРЕМОЖЕМО!” – підсумував Залужний

Голова “Слуги народу” Давид Арахамія пише у Мережі :

“Рік тому українці не злякалися і почали давати відсіч повномасштабному вторгненню «другої армії світу»!

Ніхто крім нас самих не вірив, що ми вистоїмо.

Але ми розуміли, що маємо боротися і змусити світ повірити в нашу перемогу. І можна точно стверджувати, що через рік після вторгнення Україна стала сильнішою, а росія – слабшою.

Українці стали прикладом стійкості та хоробрості. Ми показали, що росію можна перемагати. Наш Президент – найвпливовіший політик світу. Україна має найвищий рівень співпраці з нашими партнерами за всю історію незалежності. Де-факто ми вступили в Євросоюз. Ми переходимо на західну зброю і стандарти НАТО.

Сьогодні ми ближчі по перемоги, ніж рік тому. Це – результат нашої згуртованості та героїзму Сил оборони. Це те, завдяки чому ми переможемо і змусимо росію за все заплатити”.