Сльози щастя! Терміновий борm – прямо з США: українці вряmовані! Байден вжaaрuв, браво!

0

Вже найближчими днями США передадуть Україні зенітні ракетні комплекси Patriot, це вже ухвалене рішення.

У цьому переконаний російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, зазначивши, що американці поступово припиняють озиратися на можливі реакції Путіна:

“У Вашингтоні вже не бояться ескалації війни з боку Путіна, тому що всю можливу ескалацію він вже використав”.

“Настав той етап, коли політична рішучість починає трансформуватися у конкретно військову. Дуже важлива передача Patriot. Ми можемо говорити про неї вже як про таку, що відбулася… залишився формальний підпис президента Байдена. Це ухвалене рішення”, – заявив експерт.

До того ж, за словами Піонтковського, для того щоб передати Україні один з найбільш високотехнологічних засобів протиповітряної оборони, США зняли кілька внутрішніх обмежень, що стосуються участі у війні американців і забезпечення України зброєю, яка здатна бити по території РФ.

Так, публіцист зазначив, що Patriot – настільки складна система, що для її експлуатації якась присутність американських фахівців на українській землі необхідна. Що ж стосується обмеження передачі ЗСУ засобів вогневого впливу, які можуть вражати цілі у Росії, то, за словами експерта, воно втратило сенс, коли українці продемонстрували, що у них у самих є такі засоби.

Зазначимо: Patriot – це американський зенітний ракетний комплекс (ЗРК). Система створювалася, як універсальний засіб протиповітряної оборони на середніх і великих висотах.

Повідомлялося, що вартість поставки дев’яти батарей систем Patriot може доходити до 9 мільярдів доларів.

На озброєння комплекс прийняли в 1982 році. Patriot повинен був забезпечувати протиракетну оборону на рівні армії США.

Джерело:korupciya.com