Слухай сюди, “гаранmьор”… Данілов рooзніс Макрона за “rаpантії безnеки” для pосії

0

В Україні відреагували на заяву президента Франції Еммануеля Макрона щодо необхідності надання Росії “гарантій безпеки”.

Київ обурений розмовами про те, що держава-терорист, яка вбила тисячі українців та стерла з лиця землі цілі міста та села, замість трибуналу має відбутися підписанням якоїсь угоди з “гарантіями”.

Гарантувати слід безпеку світу від Росії, а єдина запорука того, що Росія більше не нападатиме на інші країни, полягає у повній денуклеаризації та демілітаризації держави-агресорки.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

Реагуючи на заяву Макрона щодо того, що світ може надати “гарантії безпеки” Росії та її правлячому режимові в обмін на виведення російських військ з України, Данілов нагадав, що Росія вбила тисячі українців у ході своєї жорстокої та неспровокованої війни проти нашої держави.

Країні-терористу та вбивці хочуть надати гарантії безпеки? Замість Нюрнбергу – підписання угоди з РФ і рукостискання? Українська кров на руках Путіна не завадить business as usual? Дивна логіка підкилимної дипломатії, час якої скінчився”, – обурився секретар РНБО.

Якщо вже й вести розмову про гарантії безпеки, то вони потрібні не агресору, а світові, який потерпає від агресії Росії.

“Питання – гарантувати безпеку світу від т.зв. Росії, а не навпаки. Досвід Будапешта вам на допомогу. Коли ти беззбройний, ти не становиш загрозу. Ми, на жаль, знаємо. Денуклеаризована й демілітаризована т.зв. Росія – найкраща гарантія миру для Європи та світу”, – наголосив Данілов.

Водночас посадовець зауважив, що певну гарантію путінський режим усе ж таки неодмінно отримає.

Єдина гарантія – це гуманізм європейської судової системи, після вироку в Гаазі не передбачено смертної кари”, – додав Данілов.

Данілов відповів на заяви Макрона про гарантію безпеки Росії: українська кров на руках Путіна

Нагадаємо, напередодні, 3 грудня, президент Франції Макрон знову заговорив про “гарантії безпеки” для Росії. На думку глави держави, світ має продумати “гарантії безпеки” для Росії на випадок, якщо вона забере свої війська з України.

Макрон вважає, що Путін дуже боїться нападу НАТО, тому одночасно з тим, як захистити західні країни від російської агресії, на його думку, у західних лідерів має боліти голова також про те “як дати гарантії Росії того дня, коли вона повернеться за стіл переговорів”.

Джерело:vshoke.kiev.ua