“Снаряд вбuв її чоловіка”: Осадча розплакалась, розповідаючи шокуючу історію пошуку жінки в Маріуполі

0

Інтернет видання litera з посиланням на stars.clutch повідомляє.Телеведуча Катерина Осадча розповіла про пошук людей у Маріуполі. Читай, щоб дізнатися всі подробиці.

Ведуча “Світського життя” Катерина Осадча з перших днів війни допомагає українцям у пошуку зниклих родичів. Телезірка від початку вторгнення російських окупантів на територію України створила телеграм-канал “Пошук зниклих”, який нині масштабувався у соціальний проєкт під назвою “Знайти” своїх”.

Так, нещодавно дружина Юрія Горбунова у ефірі “Сніданку з 1+1” розповіла про пошук людей у Маріуполі.

“З перших днів війни ми продовжуємо шукати зниклих. Наразі на нашому телеграм-каналі розшукують велику кількість людей з Маріуполя. Позавчора ми всі бачили кадри евакуйованих українців с Азовсталі, і це не може не тішити. Серед евакуйованих українців був хлопчик, якому тільки-но виповнилося 6 місяців. Його з мамою на ім’я Аня шукали у нашому телеграм-каналі з перших днів війни. Ми знайшли, де вони знаходяться, але евакуюватися у них не було можливості. Наразі дитина з мамою вже на вільній території, у безпеці. У такі моменти хочеться вірити, що всі знайдуться, будуть живі і здорові, а це маля, якому виповнилося півроку, ніколи не згадає жахи війни, які він пережив. Ми сподіваємося, що з’явиться ще більше зелених коридорів і у людей буде можливість вибратися з того страху”, – говорить Катерина Осадча.

Також телеведуча розповіла вражаючу історію пошуку жінки в Маріуполі.“В нас є вражаюча історія Лідії Миколаївни Горбунової, яку родичі шукали через телеграм-канал “Пошук зниклих”. Вона дивом вижила у зруйнованому Маріуполі. Лідія Миколаївна до дрібниць пам’ятає кожен день майже півторамісячного життя в блокадному Маріуполі. Коли почалася повномасштабна війна, вона відмовилася виїжджати, бо не могла вивезти паралізованого після інсульту чоловіка. Потім опинилася без зв’язку з рідними. А 8 березня в її квартиру на восьмому поверсі влучив снаряд і вбив її чоловіка”, – розповіла Катерина Осадча.