Співочий далекобійник Володимир Шилов поїхав до Естонії у майці “Я pусский” купувати дрони для армії РФ . Але щось пішло не так …

0

Інтернет видання ЗСУ – Герої , з посиланням на Аркадія Бабченка повідомляє : Що я справді ціную в людях , то це розум . Знайомтеся . Співочий далекобійник Володимир Шилов . Громадянин Естонії . Який проживає в місті Печори Псковської області Російської Федерації . Відібраному , до речі , в Естонії більшовиками . Володимир Шилов не лише співає , возить вантажі , а й займається громадською діяльністю .

Наприклад , Володимир у своєму Вконтакті вирішив зібрати гроші на квадрокоптери . Задля підтримки російської армії . Зокрема , для рідної 76 – ї Псковської дивізії . Сильно втратила у квадрокоптерах під Гостомелем . Та й не лише у квадрокоптерах . Та й не тільки в транспортниках « Іл – 76 » , БМП – 3 , станціях супутникового зв’язку << Алрига » , пунктах управління « Красуха » тощо , та ін . Та й взагалі майже не перестала існувати . „ В принципі , наша армія добре забезпечена , але … Чесно кажучи , у нас у Росії багато чого не вистачає . У нас немає такого супермодного спорядження , як у НАТО , у тому числі дронів ” – повідомляє своїм слухачам Володимир і розпочинає збір . Псковичі ідею підтримали . Грошей зібрали .

I Володимир поїхав купувати дрони . В Естонію . У майці « Я русский » . Де одразу і був моментально прийнятий на кордоні естонськими шанувальниками свого таланту з це естонська СБУ , які уважно стежили за його творчістю . Капо – І зараз сидить у Тюрмі Таллінна , раз на тиждень дзвонить дружині , і розмірковує про те , що тепер він матиме вільних п’ять років за статтею за підтримку акту агресії іноземної держави , які він може витратити на підвищення своєї інформаційної грамотності .

А його дружина у його вконтакті збирає тепер iз посковичів гроші на адвоката . у Помилка , каже , якась сталася . Жахлива . ще раз . Повільно . Насолоджуйтесь кожним словом . Чоловік , переїхавши з загниваючого Євросоюзу до процвітаючого міста Печори , поїхав у країну НАТО купувати дрони для російської армії , розповівши про це на весь світ у своєму вконтакті . У майці « Я русский » . Дякую тобі , Володимире ! Люблю розумних людей , говорю ж .

Аркадий Бабченко