Стuд і nо3ор якого ще світ не бачuв: роsіяни вже офіційно заявuлu що дві раkетu які вnали на території РФ не долетівшu навіть до України це ніщо інше як НЛО (фото)

0

Один із “невідомих літальних об’єктів” розвалив господарську споруду біля житлового будинку.

Під час масованої терористичної ракетної атаки по Україні, яку влаштувала Російська Федерація в п’ятницю, 16 грудня, на територію Волгоградської області Росії упали фрагменти “невідомих літальних апаратів”, як їх називає місцева влада.

Фото з місця падіння публікують місцеві Telegram-канали

Перед падінням об’єктів, які, очевидно, були російськими ракетами, що “втомилися” летіти на територію України, місцеві мешканці чули “жахливі звуки в небі”.

Голова Єланського району Волгоградської області Дмитро Литвинов із посиланням на екстрені служби підтвердив падіння частин невідомого апарату. Він також заявив, що в результаті інциденту ніхто не постраждав і не завдано шкоди соціально значимій інфраструктурі.

Судячи з опублікованих знімків, одна із ракет упала на сарай біля житлового будинку. Інша — успішно приземлилася в полі. 

© із соцмереж
Фото: із соцмереж

На місці події працюють співробітники МНС та поліції. 

© із соцмереж
Фото: із соцмереж

Як стало відомо, російські ракети упали в селі з красномовною назвою Набат поруч із районним центром. Відстань від місця падіння до військового аеродрому Енгельс-2, з якого злітають російські бомбардувальники для завдання ударів – близько 200 кілометрів.