Сумську звuнуваmuлu в “сnівnраці з росіянамu”: акторка різко відnовіла хейmерам.

0

Інтернет видання vichenews.fun  з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

В мережі розгорівся скандал за участі української акторки Ольги Сумської. Напередодні зірка оголосила, що вирушить у театральні гастролі з виставою “Майстер і Маргарита” Михайла Булгакова, яку поставив покійний російський режисер Валерій Белякович. Однак українці розкритикували її за нібито “співпрацю з росіянами”.

Ба більше, користувачів розлютило, що вистава – російськомовна. Численні зауваження та критика не залишилася без уваги українки, тому в своєму доволі різкому дописі в Facebook вона відповіла хейтерам на найбільш поширені звинувачення (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Маю відповісти на хвилю хейту, який піднявся навколо гастролей Українського сучасного театру в Європі. Перед тим, як писати про мою, мовляв, співпрацю з російським режисером Валерієм Беляковичем, будь ласка, зазирніть хоча б до Google і дізнайтесь, що він відійшов у засвіти в 2016 році”, – почала акторка.

Вона також наголосила, що не знала особисто покійного росіянина. Пояснюючи, чому вибір трупи впав саме на твір Булгакова, Сумська нагадала хейтерам, що “Майстер і Маргарита” була поставлена у 2003 році.

Також зірка запевнила, що акторська команда повністю складається з українців, за винятком Івара Калниньша – радянського і латвійського актора, який будував кар’єру в РФ, але засудив геноцид українців.

“Ганьба тим, хто пише, що ми їдемо з російськийми колегами! Брехня. На жаль, Івар Калниньш ще не вивчив українську, але обіцяв! Я знаю, що це болюча тема. Але в Європі є люди, наші глядачі, які хочуть відвідати виставу, та не знають української, тому продюсерами було запропоновано зіграти виставу мовою оригіналу”, – прокоментувала мовний скандал Сумська.Наостанок акторка присоромила українців, які “ганьбили” її за участь в виставі Булгакова і писали “найстрашніші слова”, запевнивши, що їхні гастролі допоможуть українським захисникам, адже певний відсоток коштів пожертвують на ЗСУ.