Священник з моск.патріархату не дозволяв відспівати у церкві героя: Гляньте, що з ним зробили люди! ВІДЕО

0

Неділю назад у с. Вербівці, Заставнівського району Чернівецької області, відбулась, так би мовити, нагла і кричуща подія.

Місцевий московський піп і його прихвостень паламар замкнули храм, щоби не занесли до нього для відспіву місцевого героя, який загинув у війні і якого відповідно мали хоронити військові капелани.

На прохання батька й матері, щоби піп відкрив храм, останній проігнорував просьби і навіть не дав церковні приналежності для похорону.

Хоча слід зазначити, що кожна релігійна споруда в селі являється надбанням всієї громади, яку будували діди прадіди. А священник являється лише тимчасово прикомандированим і ніякому разі не має права замикати церкву від людей, а тим більше полеглих героїв.

Те що московський піп виявився ідейним колаборантом, який агресивно висловлюється проти української мови й України я взагалі мовчу. Є відео, де можна переглянути як згорьована і обурена сім’я поскаржилися старості а староста у свою чергу викликав попа разом із паламарем для вияснення їхньої цинічної поведінки. Все відео видно як тих два колаборанта при розмові звиваються як в’юни на сковородці. (відео трохи нижче)

Якщо дійти до суті, то головним недолугим поясненням чому вони закрили храм і чому не прийшли на похорон?

Головним аргументом московського попа був – Я боявся аби вони не забрали у мене церкву, бо вони прийшли її забрати. Тому я і не відкрив!

Але як говорять у народі – Бог буком не б’є!

Вже сьогодні 22.08.2022 місцева громада с. Вербівці у повному складі, присутності старости проголосувала за перехід до Православної Церкви України.

А московського попа, який так боявся втратити паству і Церкву, яку годував двадцять років гундяївськими наративами, пошлють за московським кораблем. (відео трохи нижче)

Ця історія слугує прикладом для всіх громад, які ще потакають московським прислужникам!

СЛАВА УКРАЇНІ І СЛАВА БОГУ!!?

Аліна Ткачук