“Ситуація зараз критична”: Військовий експерт пояснив, що відбувається зараз на Донбасі

0

Російські загарбники намагаються нав’язати один великий бій захисникам України, щоб у ньому була залучена максимальна кількість ЗСУ. Окупанти мають намір розбити всі українські сили, але ЗСУ постійно зриває ці плани, зокрема й маневрами у вигляді відступу.

Як інформує Око Карпат, про це в ефірі національного телемарафону заявив військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак.

“Ситуація на Донбасі зараз критична, але контрольована. Потрібно розуміти, що на війні не буває тільки добрих новин. Не варто очікувати щоденно новин про звільнення нового населеного пункту. Будуть новини, де ми, на жаль, відступаємо. Це робимо виключно тоді, коли є варіант, що наші військові будуть знищені або взяті у кільце”, – зазначив експерт.

Як зазначає військовий експерт, тактика російських загарбників застаріла, але не менш ефективна. Зараз окупанти планують нав’язати ЗСУ великий генеральний бій, щоб нанести максимальні втрати українській армії.

“Вони хочуть генеральний бій – стінка на стінку і під час цього бою знищити максимально всі наші війська, всю нашу техніку, всіх людей та типу, ми перемогли. Ми не даємо їм нав’язати нам цей генеральний бій. Ми маневруємо вліво-вправо і це їх дуже нервує і вони починають гатити по цивільних, інфраструктурі, обстрілюють ракетами, в туалети потрапляють. Це в них така агонія. Проте вони продовжують спроби нав’язати цей генеральний бій і наше завдання не піддатися цьому”, – зауважив Ступак.