“Сивочолий гетьман” вийшов і на цілу країну зліcнo заявuв, що nотрiбнo неrайно зупuнuтu тих, хто заважають руху України до ЄС

0

Петро Олексійович Порошенко знову відзначився резонансною заявою.

На цей раз експезидент заявив що зі сторони “певних осіб” робиться атака на єдність, яку ми маємо забезпечити і забезпечуємо вже 117 днів війни

«Європейська Солідарність» щоденно послідовно працює над тим, щоб Україна стала членом Європейського Союзу. Про це під час брифінгу заявив лідер партії, п’ятий президент Петро Порошенко. Він також нагадав, що базові критерії членства в ЄС – це перш за все демократія, свобода слова та верховенство права.

«Вікно можливості зараз для України відкрите. І саме тому сьогоднішній день в парламенті був дуже важливий. Європейська інтеграція для України не менш важлива, ніж зброя», – вважає Порошенко.

«Україна має довести відповідність Копенгагенським критеріям. В першу чергу – це демократія. Друге – верховенство права. Третє – права людини, забезпечення відсутності політично вмотивованого переслідування, забезпечення свободи слова, свободи і незалежності засобів масової інформації. Хочу наголосити, що це буде принципова позиція – наскільки віддана Україна європейським цінностям», – зазначає Петро Порошенко.

«Я не маю жодного сумніву, що Україна продемонструє усі необхідні кроки. Що ми спільно об”єднаємося для того, щоб країні принести користь, принести європейську перспективу. Тому що є окремі позиції, коли закривають три патріотичні телевізійні канали, коли не випускають лідера опозиційної політичної сили для участі у Парламентській асамблеї НАТО чи перешкоджають участі в роботі Конгресу ЄНП — це, на жаль, наші „корисні ідіоти“ роблять атаку на єдність, яку ми маємо забезпечити і забезпечуємо вже 117 днів війни», — застерігає Порошенко.