Та схаменіться ви вже, люди, невже ви не бачите, що робиться, ціна різко впаде. Вже відомо коли в Україні здешевшає сіль і звідки її привезуть

0

Одна з найбільших мереж продуктових супермаркетів запевняє покупців, що не варто масово купувати сіль, адже вже у червні завезуть нову партію товару і ціни стабілізуються.

В Україні здорожчали гречка, сіль, а зараз говорять, що на полицях магазинів може стати значно менше овочів. Йдеться насамперед про сезонні культури: наприклад цибулю, моркву та буряк. Здебільшого їх вирощували в Херсонській та Запорізькій областях, а тепер через бойові дії це стало неможливим. До того, російські окупанти грабують українських фермерів – відбирають урожай, або змушують продавати за безцінь та вивозять до окупованого Криму.

Через це на українських прилавках може побільшати імпортних овочів, що вплине на ціну.

Про ситуацію в магазинах в ефірі загальнонаціонального телемарафону в слоті ТСН розповіла представниця однієї з найбільших мереж продуктових супермаркетів Оксана Соржуленко.

Зокрема, Соржуленко запевнила, що сіль, яка наразі фактично стала дефіцитною, безумовно буде на прилавках і коштуватиме 20 гривень за кілограм.

“Ми розуміли, що “Артемсіль” – одне з найбільших виробників солі в Європі. Відповідно, коли почалися бойові дії і коли у квітні закрився сам завод, ми почали працювати над тим, щоб була можливість закуповувати сіль за кордоном в необхідних обсягах.

Бо в Україні цього неможливо зробити. Тому ще в квітні уклали контратки з румунськими, турецькими та польськими виробниками, збільшили постачання від наших імпортерів з Італії, з якими працювали раніше.

Сотні тон солі вже їдуть до України, залишилося трішки почекати – до середини червня. Сіль буде по адекватній ціні, в районі 20 гривень (за кілограм. – Ред.), – зазначила представниця однієї з найбільших мереж продуктових супермаркетів України.

Вона закликала не купувати зараз сіль по надзвичайно завищеними цінами.

Джерело