“Та закрийте вже нарешті Севастополь, нам ж страшно”: в окупованому Криму влаштували істерику через “бавовну”

0

Жителі окупованого Криму влаштували істерику через нову “бавовну” в Севастополі. Вони вимагають від окупаційної “влади” закрити місто для туристів.

Відповідні коментарі з’явилися під публікацією так званого “губернатора” Севастополя Михайла Развозжаєва в його Telegram-каналі. Развозжаєв заявив про приліт безпілотника в дах штабу Чорноморського флоту РФ людей і закликав людей найближчим часом бути вдома.

“Уточнення: безпілотник був відпрацьований ППО (пост повітряної оборони флоту). Збили БПЛА прямо над штабом флоту. Впав на покрівлю і спалахнув. Ураження не вийшло. Молодці хлопці”, – заявив окупант.

Місцеві жителі, зі свого боку, були обурені тим, що безпілотник зміг долетіти до Севастополя, і звинуватили “владу” у безвідповідальному ставленні до безпеки півострова:

“Коли ви нарешті закриєте місто? З коронавірусом боролися краще! Пости стояли, зараз в’їжджають всі, кому завгодно! База флоту, у нас військові частини на кожній вулиці міста, а коли по них почне прилітати? І в міському масиві збивати теж не зможуть?”, “Закрийте місто! Закрийте Крим! Нам страшно! Навіщо відкривати кордони? У ковід же закривали і нічого, якось жили. Де безпека?”

Равзозжаєв заявив, що БПЛА збили прямо над штабом флоту
Люди обурені тим, що відбувається в Севастополі
Жителі Севастополя вимагають закрити місто
Севастопольці незадоволені окупаційною "владою"
У Севастополі запанікували через "бавовну"

OBOZREVATEL