Таємна оnерація рф! Розвідка злила все: правда про Оленівку – цu нізм вражає. Буданов не змовчав!

0

В6uвство українських захисників в Оленівці – свідомий акт тер0рu3му. Україна вимагає негайного розслідування обставин і причин смерті наших Героїв. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України,передає корупція.інфо

28 липня на території колишньої виправної колонії №120 в місті Оленівка на тимчасово 0купований території Донецької області, яка зараз використовується як місце утримання українських військовополонених, відбувся потужний вибух.

Вибухи відбулись на території промзони в новозбудованому приміщенні, яке мало бути спеціально обладнано для утримання полонених, виведених з «А30всталі». Обладнання будівлі закінчилось два дні тому, після чого в неї перевели частину утримуваних українських захисників.

Внаслідок вибуху було зруйновано приміщення, де знаходились полонені українці. За повідомленням російських джерел, приблизно 40 українців в6uто, кількість поранених – уточнюється.

«Наголошуємо, що вибухи в Оленівці, що призвели до загибелі українських захисників – свідома провокація та беззаперечний акт тер0рu3му з боку збройних сил окупанта. За наявною інформацією він здійснений руками найманців зі складу приватної військової компанії Ваrнера (Ліга) за особистою командою номінального її власника – Євгена Пригожина. Організація та здійснення теракту не були узгоджені з керівництвом міністерства оборони РФ», – йдеться в повідомленні.

Головна мета теракту – приховування фактів тотального розкрадання коштів, виділених на утримання українських військовополонених. Відомо, що 1 серпня на «об’єкт» мала прибути комісія з Москви для перевірки витрат виділених коштів та умов утримання полонених. Оскільки реальний стан будівлі та умови утримання в ній полонених не відповідали вимогам російського керівництва, «проблему» було вирішено шляхом знищення приміщення разом з розміщеними в ньому українцями.

Такоож метою здійсненої провокації – є збільшення соціальної напруги в Україні. Зважаючи на великий суспільний інтерес до долі Героїв «А30всталі», на думку авторів сценарію здійсненого тер@кту, смерть захисників має призвести до зростання соціальної напруги в Україні.

«З метою з’ясування реальних обставин теракту та недопущення повторення подібного в майбутньому, закликаю всі міжнародні інституції висловити жорстку позицію щодо подій в Оленівці. Міжнародний рух Червоного хреста і Червоного Півмісяця, який є одним з гарантів безпеки та належного утримання українських військовополонених, має дати належну оцінку подіям та докласти зусиль для з’ясування реальних обставин та причин в6uвства українських Захисників. Україна вимагає негайного допуску представників України на місце подій для вивчення ситуації та контролю умов утримання полонених українських оборонців. Також наголошую на необхідності проведення детального моніторингу умов утримання українських полонених та гарантування збереження їхнього життя та здоров’я», – заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Тим часом, від прицільного удару 0kупантів по колонії не постраждав жоден працівник установи. Про це на камеру розповіли самі працівники закладу.

«Постраждали, на щастя, тільки полонені», – розповіла одна з працівниць установи.

Очевидно, що по мірі насуваючихся тактичних поразок, Росія буде вдаватися до нових провокацій аби промоутувати їх на глобальні ринки. Тому у Зеленського вимагають негайної та жорсткої реакції ООН та інших міжнародних організацій. Росію треба виключити з будь-яких міжнародних інституцій.