“Так ти ж за мою доньку отрuмав rроші…” Священник МП вuмагає rроші у батька загuблої на війні Оленu та nогрожує розnравою ВІДЕО

0

На Волині священник УПЦ МП Святослав Чижук із села Обенижі, що на Турійщині, судиться з батьком загиблої на війні Олени Созонюк. Про це пише Волинська служба новин.

Церква цього села нещодавно перейшла до ПЦУ. А місцевий священник вимагає від батька загиблої медички гроші, кажучи, що через нього втратив церкву. Наразі тривають судові засідання. Наступне заплановане на третє листопада.

«За словами священника мій батько побив його, але немає ні побоїв, ні синців. Також він казав, що ми отримали гроші за мою сестру Олену Созонюк, яка загинула на війні третього вересня, і можемо йому заплатити.

Коли Олена була жива, і приїхала в село останній раз він до неї сказав: «Ти ще жива?». Ось ким потрібно бути, аби таке говорити?

Тепер він судиться з моїм батьком, бо той спровокував його словами. Цитую: «Ти ж за доньку отримав гроші, можеш мені виплатити, я ж не боюся нікого і нічого, навіть Бога!», – розповіла сестри загиблої медички.

У червні Чижук вдарив по голові побратима моєї сестри, і кричав: «Я рускій поп, ударь меня, я ж за рускій мір».

«Моя сестра загинула за Україну, а тут з членів її сім’ї «рускій поп» хоче нажитися грошима. В неї дитина сиротою лишилася. Чижук жив у селі уже 20 років і чудово знає, що мій батько після війни в Афганістані емоційний, але і далі таке робить, і називає себе священником.

Як люди далі можуть до нього ходити, копати йому картоплю і прославляти руского попа, коли в Україні війна?», – сказала Ольга.

При зміні церкви на українську він відкрито заявляв: «Виженете мене, на ваші хати бомби полетять», а одна з його прихожанок сказала: «Як прийдуть чечени моїй мамі першій відріжуть голову, бо її дочка в лавах армії».

Наразі Ковельський міськрайонний суд розглядає дві кримінальні справи, де потерпілим є згаданий Святослав Чижук.

Василя Созонюка обвинувачують у завданні йому легких тілесних пошкоджень, а в іншій справі Валерія Зубчука – у побоях та мордуванні.

Крім цього зараз громада ПЦУ проводить богослужіння на вулиці. Тим часом, священик УПЦ МП, колишній настоятель храму отець Святослав Чижук всіляко перешкоджає богослужінням новоствореної громади: організовує відрізання лінії електропередачі, вішає замки на ворота, вигукує під час богослужінь.

Джерело