Так йому і треба! Рішення осmаточне! На Президента “Мотор Січі” Богуслаєва СБУ наклало арешт, на майно в майже 1 мільярд грuвень

0

Як вже відомо контррозвідка СБУ затримала Богуслаєва у жовтні.

За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі незаконно постачало гуртові партії українських авіадвигунів до Росії.

А сьогодні СБУ оголосила про рішення!

СБУ наклала арешт на майно президента “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва. Він продовжував надавати росіянам деталі до авіації після початку повномасштабного вторгнення.

Майно Богуслаєва арештували

За матеріалами слідчих СБУ, наклали арешт все майно:

  • президента АТ “Мотор Січ”,
  • начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства,

Їх підозрюють в роботі на окупантів. Загальна сума арештованих активів становить майже 1 мільярд гривень. Це насамперед гроші у гривневому еквіваленті, а також транспортні засоби та нерухомість обох фігурантів.

Окрім цього, співробітники СБУ встановили:

  • що керівник “Мотор Січі” є акціонером банку, якому належить 100% корпоративних прав ще однієї фінустанови – ПАТ “Мотор Банк”;
  • причетність високопосадовця до комерційної діяльності декількох українських підприємств, в яких він володіє значним пакетом акцій.

У зв’язку з цим Служба безпеки здійснила комплексні заходи для накладення арешту на відповідні корпоративні права підозрюваного,
– мовиться у повідомленні.

За інформацією Офісу генпрокурора, розслідування щодо колабораційної діяльності та пособництва Росії керівництвом “Мотор Січі” триває. За клопотанням прокурорів підозрюваним обрали запобіжні заходи – тримання під вартою.

Цікаво! СБУ встановила, що посадовці “Мотор Січі” діяли у змові з наближеними до Кремля представниками російської корпорації “Ростех”, яка є одним із головних виробників озброєння для окупаційної армії. Продукцію українського підприємства загарбники використовували для виробництва та ремонту ударних вертольотів, які масово застосовували для повномасштабного вторгнення.


Джерело:СБУ