Таке враження, що пройшло 20 років: українці порівняли новорічні звернення Зеленського 2022-2023. Відео до сліз

0

Щороку за кілька хвилин до опівночі 1 січня, до українців звертається президент України. Цьогорічне звернення на тлі повномасштабної війни було особливим. Однак у мережі звернули увагу не тільки на те, про що говорив президент, але й на те, як він змінився за рік.

Користувачі мережі ділилися в мережі емоціями не тільки щодо промови президента, але й щодо того, як Володимир Зеленський змінився у порівнянні з минулим роком

Як змінився президент Володимир Зеленський

Користувачі залюбки коментують відео, підкреслюючи свою повагу до українського президента. Дехто переконаний, що за останній рік не лише Володимир Зеленський, а й більшість наших співгромадян постаршали (а десь — і постарішали) років на 10-20.

Новорічні звернення Володимира Зеленського щороку ставали предметом бурхливих обговорень у мережі, адже щороку привітання були різними. Крилаті фрази ставали популярними. Однак цьогорічне звернення очікувано було чутливим та емоційним з огляду на повномасштабну війну.

Та частину користувачів соцмереж розчулило те, як змінився Володимир Зеленський у порівнянні з минулим роком за час повномасштабної російської війни. Дехто порівняв президента у всіх зверненнях за його каденції.

Як змінився президент: дивіться відео@dorechi.media300 днів 

?

 Вже традиційне відеозвернення Володимира Зеленського 24.02 vs 20.12#зеленський#zelensky#зверненнязеленського♬ Dream On – Aerosmith

Новорічне звернення президента

У новорічному зверненні до українців президент Володимир Зеленський заявив, що минулий рік почався для нас 24 лютого о 4:00. Глава держави відзначив, що російські ракети раз і назавжди зруйнували усі ілюзії. Вони продемонстрували, хто для України та всього світу друг, а хто – ворог. А найважливіше те, що пережите продемонструвало, на що здатні ми, українці.

ЗСУ йдуть в контрнаступ! Ми одразу повідомимо про звільнені міста в нашому телеграм

Володимир Зеленський подякував усім, хто боронить нашу державу. Водночас він зазначив, що 2022 рік можна назвати роком втрат як для України, так і Європи. Але це формулювання не зовсім коректне. Адже Україна нічого не втрачала, у нас це забрали.

За словами президента, 24 лютого українці почали творити нашу перемогу. Робили це з “багатьох цеглинок сотень інших перемог”. Нам вдалося перемогти паніку, сумніви, зневіру, страх. Усі ми повірили у себе та Збройні Сили України.

“У нас забрали. Україна не втратила синів і доньок – їх забрали вбивці. Українці не втратили домівок – їх знищили терористи. Ми не втратили своїх земель – на них зайшли загарбники. Світ не втратив мир – Росія його зруйнувала”, – наголосив Зеленський.