Такого подарунку на ДН від своїх же солдатів не чекав: “Давайт йдьом на Маскву, там у него все есть, унітази і стєралкі …” голоgні почали бунт. ВІДЕО

0

Вони скаржаться, що голодні, живуть часто просто на вулиці і ніякого навчання не мають.

Мобілізовані росіяни записали відео, де скаожаться, що їх кинули на війну з українцями без підготовки і голодними.

“Ми нікому не потрібні, ставлення – “скотське”. Це слова на відео мобілізованих росіян, які збунтувались у Бєлгородській області. На записі біля залізничної станції Лівенка росіяни розповіли, що замість навчання відбувається з тими, кого планують кинути воювати з українцями.

“Нас близько 500 людей зі зброєю. Ми тиждень прожили в скотських умовах! Жодного грошового забезпечення”, – жаліються окупанти.

За два тижні мобілізації по-російськи такі відео стали звичними. Мобілізовані росіяни шоковані: їх навіть не годують, зброю видали і забули про них. “Ми жили в лісах, жили в окопах, які самі викопали. Намети нам не дають, жили в землянках”, – кажуть росіяни.

“Ставлення офіцерів скотське! Ми нікому не потрібні, підготовки рівно нуль! Ми жеремо лише те, що самі купили! Ми витратили ох**нну кількість бабок, щоб просто поїсти”, – кричать на іншому відео мобілізовані.

Вони показують зброю, кажуть: вона стара і списана, а ще немає бронежилетів і касок. Їхати на війну ці кількасот чоловіків відмовляються.

Чоловік, який представився як Артем Коврижних, розповів російському виданню “Астра”, що 5 жовтня до них приїхав полковник, який сказав, що вони зараз поїдуть до України. Після цього і стався бунт. Офіційної реакції російського Міноборони на це немає. За словами Коврижних, нині їх потягом доправили до Муліно в Нижньогородській області, де розташований великий навчальний полігон.

“Зараз почнеться “Давайт йдьом к Вове на Маскву, там у него все есть, унітази і стєралкі …” – іронізує один із читачів.

“Дай Бог!” – відповідає йому інший.

Джерело