Те що РФ зробила з Одеським портом і зерном було останнею краплею: Щойно в США заговорили про передачу Україні ракет, які здатні вгатити на понад 300 кілометрів

0

Старший радник Конгресу США Пол Массаро закликає Захід після сьогоднішніх ударів по Одесі надати Україні ракети дальнього радіуса дії.

Як передає Укрінформ, про це він написав у суботу в серії твітів.

«Росія завжди бреше, – зазначив він, повторивши цю фразу десять разів. – Настав час для ракет дальнього радіусу дії. Україні потрібен постійний протиракетний щит… російська терористична атака на Одеський порт усього за кілька годин після досягнення домовленості не атакувати його, вимагає, аби ми надали Україні ракети із 300-кілометровим радіусом дії»

рф ніколи не має на увазі те, що каже, додав він. Її дипломатія абсолютно недобросовісна, єдине, що путін розуміє, – це сила.

Массаро також зауважив, що «угода з росією – це гірше, ніж нічого».

За його думку, Захід повинен перестати публічно заявляти про те, що саме він не робитиме для допомоги Україні, бо «така слабкість провокує путіна».

«Потрібно забути цю дивну одержимість «ескалацією» і «третьою світовою війною». путін, перебуваючи в наших мізках, стримує нас, але ми не стримуємо його», – зазначив радник Конгресу США.

На його думку, слід ігнорувати «російську риторику й дипломатичні увертюри», завдати поразки росії на полі бою, витіснити її з України, ізолювати від глобальної економіки й домогтися миру.

«Перемога України – це єдиний шлях до миру. Альтернативи немає. росія – терористична держава. Це незаперечно», – пояснив Массаро.

Як повідомляв Укрінформ, російські загарбники атакували Одеський морський торговий порт крилатими ракетами типу «Калібр». Дві ракети збито силами протиповітряної оборони. Дві влучили в об’єкти інфраструктури порту.

У Стамбулі за результатами чотиристоронньої зустрічі України, Туреччини, ООН та росії 22 липня було підписано угоду, за якою буде здійснюватися вивезення зерна та іншого продовольства з портів України.

Підписано дві дзеркальні угоди у тристоронньому форматі. Підпис від України поставив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, від ООН – генеральний секретар Антоніу Гутерріш, від Туреччини – міністр оборони Хулусі Акар.

У такому ж форматі від росії угоду підписав міністр оборони рф сергій шойгу.