“Те що вчора натворив Путін перейшло всі межі…” Британія не послухала Європу і зробила це!

0

“Велика Британія, у четвер, 16 червня, оголосила про нову хвилю санкцій за варварське поводження з дітьми в Україні”, — повідомили в уряді Великої Британії.

Уповноважена з прав дитини Росії Марія Львова-Бєлова підпала під санкції за організацію примусового перевезення та усиновлення українських дітей.

Патріарх Кирил також отримав санкції за підтримку російської військової агресії в Україні. Цікаво, що європейці пішли на поступки в цьому плані, на які наполягала Угорщина.

Санкції також спрямовані на союзників Путіна, військових командирів і російських та м’янмських торговців зброєю.

“Львову-Бєлову звинувачують у тому, що вона дозволила наcильно вивезти 2000 незахищених дітей з Луганської та Донецької областей та організувати нову політику, спрямовану на сприяння їх примусовому усиновленню в Росії”, — йдеться у заяві британського уряду.

Окрім Кирила і уповноваженої з прав дитини, санкції також застосували щодо депутата Московської міської думи Сергія Севастьянова, президента і члена правління групи “Волга-Днепр” Олексія Ісайкіна.

Також під санкції потрапили четверо військових полковників 64-ї окремої мотострілецької бригади — підрозділу, який чинив звірства в Бучі.

Також санкції застосували і проти членів так званого “Комітету порятунку за мир і порядок” — організації, яка співпрацює з російською армією для підтримки окупації Херсонської області.

“Агресія Путіна виходить за межі України, а російський експорт розпалює конфлікти по всьому світу. Нові санкції сьогодні зачіпають організації, відповідальні за постачання деталей для літаків Збройним силам М’янми”, — повідомили також в британському уряді.

Ці нові санкції обмежуватимуть військову xунту М’янми, яка в значній мірі залежить від російських авіаційних засобів, і відріже Путіна від отримання прибутку від продажів, які фінансують його військову машину. Це сталося після доповіді Amnesty International “Кулі линули з неба”, яка викриває роль російської зброї в М’янмі, пише Суспільне.

Фото: Голос Америки.

Джерело