Тепер вже не відвертяться! Гляньте, що вчуgили Путін і Шойгу коли зрозуміли, що на них чекає mрuбунал і Гааrа…

0

Президент РФ Володимир Путін, російський міністр оборони Сергій Шойгу та голова Генштабу Валерій Герасимов перестали ставити свої підписи під наказами, що стосуються так званої “спецоперації” в Україні. Керівники держави-агресорки почали готуватися до неминучого трибуналу в Гаазі та намагаються убезпечити себе.

При цьому російські військові, виконуючи усні накази з Москви, ускладнюють свою майбутню долю та ступінь відповідальності. Про це в ефірі програми “Блог. Попова” на телеканалі “Новый мир” розповів засновник проєкту Gulagu.net, російський правозахисник Володимир Осєчкін.

Він підкреслив, що більшість злочинних документів, опублікованих від імені Путіна, не містять найголовнішого – його підпису. Є лише прізвище та печатка. Причину такої ситуації правозахисник вбачає в тому, що російський диктатор чудово розуміє, що попереду – трибунал

“Російські військові повинні зрозуміти: у жодного із них немає письмового наказу, підписаного Путіним, Шойгу, Герасимовим. Ніхто не зможе потім на майбутньому трибуналі довести, що йому віддавали такий наказ. Більшість наказів із Москви і з Генштабу – усні. І жоден із командирів, котрі воюють в Україні, потім не зможе підтвердити, що він виконував наказ”, – наголосив Осєчкін.

Правозахисник упевнений: причина того, що відбувається, полягає у бажанні кремлівської верхівки зберегти награбоване за довгі роки.

“Буде тотальна конфіскація. І для того, щоб зберегти ці величезні кошти, ця мафія, у системі фальсифікацій та звітів, по лінії головного управління Генштабу, військової розвідки, сфальсифікували величезну кількість матеріалів, які занурили Путіна “в блокбастер та бойовик”, у якому він почав ухвалювати подібні рішення. Хоча і ФСБ, і Міноборони, і Путін будуть нести за все відповідальність”, – зазначив засновник Gulagu.net.

Під час неминучого трибуналу частину своєї провини воєнні злочинці із Кремля мають намір перекладати на плечі виконавців злочинних наказів. Напиратимуть на те, що доказів того, що ракетні удари, авіабомбардування та винищення українців – не ініціатива виконавців, – немає.

“Важливо пояснити всім військовим: вони виконують накази, пов’язані з завданням ракетних ударів, із бомбометанням, з убивствами мирних жителів України та українських військовослужбовців. “Боси мафії” у себе на трибуналі – з тих, кого відловлять, хто доживе, будуть поводитися дуже цинічно. Вони перекладатимуть відповідальність: “Чому цей командир так вчинив? Ми йому не віддавали такого наказу”. Вони навіть війну зараз офіційно не оголошують, щоби перекласти цю історію на інших людей”, – переконаний Осєчкін.

Раніше засновник Gulagu.net Володимир Осєчкін заявив, що у його розпорядження потрапили секретні матеріали відеоархіву контррозвідки Росії. Їх він нібито отримав від одного з високопосадовців міноборони РФ, який не підтримує російську агресію проти України. За його словами, зараз правозахисники вивчають понад 700 Гб інформації. Згодом її буде опубліковано.