Теріново!Українські спецслужби дізналися, що вище військово-політичне керівництво РФ розглядає варіанти оrолошення nовної mобілізації на росії після нового року

0

Кремлівський диктатор не має варіантів для зупинки бойових дій в Україні без втрати власних політичних позицій у Росії. Втім, продовження війни так само не йде на користь Владіміру Путіну, однак відтерміновує агонію його режиму.

За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, вище військово-політичне керівництво насправді розглядає варіанти оголошення повної мобілізації у Росії на початку 2023 року. Разом із цим у Кремлі думають над введенням у країні-агресорці військового стану, бо інакших опцій для затягування війни у Путіна просто не залишилося.

Однак ситуація на полі бою наразі є такою, що кращих варіантів для Росії буквально не існує.

Напередодні заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов заявив, що окупантам кажуть, що для перемоги треба мобілізувати 5 мільйонів осіб і навіть допускають введення воєнного стану в країні. Як зазначив Громов, головне воєнно-політичне управління Росії підготувало та розіслало у війська документ під назвою “Висновки війни з НАТО в Україні”

Повна мобілізація підірве режим, але продовжить агонію

  • Оцінюючи можливості Путіна зібрати на війну ще кількасот тисяч росіян, варто аналізувати результати так званої “часткової мобілізації”, коли за кілька місяців режиму вдалося загрести до війська близько 300 тисяч осіб.
  • При цьому жодних серйозних бунтів чи опору з боку суспільства через заходи з мобілізації восени 2022 року не було. “Чмобіки” мовчки йшли на забій без спорядження та підготовки, а їхні родини ніяк не пручалися тому, що чоловік чи син загине в Україні.

Звісно, величезній кількості російських чоловіків ніяк не подобалася ідея бути відірваним від власного дивану та опинитися у холодному окопі. То ж чимало осіб втекли з країни або переховувалися від військкоматів.Цілком логічно, що оголошення повної мобілізації призведе до посилення тиску на населення з боку влади та силовиків, а також збільшить кількість ухилянтів. Тим паче, що після “часткової” всім стало зрозуміло, наскільки жахливим є ставлення держави до солдатів.

Тим не менше у разі, якщо Путін вирішить остаточно піти ва-банк та закидати ЗСУ сотнями тисяч чи навіть мільйонами мобіків, йому точно вдасться зібрати величезну кількість смертників.

На жаль, не можна казати, що російська військова система ледве витримала пробну мобілізацію, яка тривала з кінця вересня. Однак чи військкомати та поліцейські зможуть назбирати, скажімо, 500 тисяч чи навіть мільйон “Ваньок” так само швидко та безпроблемно, – питання риторичне.

Адже все ж таки навіть у максимально рабського російського суспільства може виникнути чимало питань до Путіна. Бо як же ж так сталося, що Росія втрачає ті території, які оголосила своїми, контрактної армії як такої вже давно немає, а від “часткової” до повної мобілізації пройшло менше, аніж пів року? При цьому влада постійно каже, що “спецоперація” йде за планом.